Patronat Honorowy


Patronat Branżowy
NA TARGI ZAPRASZAJĄ:

    
 Aktualności
24.04.2018
Na targach mamy możliwość spotkania tych osób, z którymi rzadko możemy porozmawiać choćby w czasie normalnej pracy - ocenia Mariusz Radoszewski, inżynier wsparcia technicznego, POLON - ALFA

[ więcej ]


24.04.2018
Coraz więcej soft ware'u pojawia się w naszych produktach, coraz więcej integracji, a co za tym idzie - rośnie świadomość klientów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo - wyjaśnia Artur Hejdysz, prezes zarządu C&C Partners

[ więcej ]


24.04.2018
Branża zabezpieczeń tak, jak wiele innych branż, rozwija się bardzo dynamicznie. We wszystkich branżach widać wpływ nowych technologii - ocenia Agnieszka Pitrus, kierownik działu marketingu SATEL Sp. z o.o.

[ więcej ]


24.04.2018
Rozwiązania SMART wprowadziliśmy 4 lata temu. Jest to dziś duży trend na rynku światowym i polskim. Nasze DNA powiązane jest z rozwiązaniami do domów i budynków użyteczności publicznej - mówi Radosław Borkowski, członek zarządu SOMFY

[ więcej ]


24.04.2018
Jesteśmy na targach po raz pierwszy i mam nadzieję, nie ostatni - deklaruje Krzysztof Śmierciak, prezes Zarządu UAVS POLAND Sp. z o.o.

[ więcej ]


24.04.2018
Swoją premierę miały dziś akcje pokazowe organizowane przez Polską Izbę Ochrony i MTP

[ więcej ]


24.04.2018
Temat inteligentnych miast jest obecny w różnych częściach świata. Obserwujemy megatrendy technologiczne. 2% ziemi zajmują miasta, w których mieszka 50% ludzi. Czyż nie jest to wyzwanie dla włodarzy?

[ więcej ]


24.04.2018
Od wtorku, 24 kwietnia ruszają targi SAWO 2018, a wraz z nimi następuje reaktywacja zawodów piłki sikawkowej - Hydroball.

[ więcej ]


23.04.2018
Na straży naszego życia prywatnego, jak i zawodowego stają coraz to nowe rozwiązania. Rozwiązania, których dostarczają zgromadzeni na targach SECUREX wystawcy- producenci i dystrybutorzy najbardziej zaawansowanych technologii branży zabezpieczeń. Tu bowiem, co 2 lata, dokonuje się absolutny przegląd rozwiązań z zakresu Inteligentnego Budynku, zgłoszonych w ramach Nowości i Klubu Premier, a wśród nich 30 produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP. I wreszcie – targi to możliwość uczestniczenia w wydarzeniach, które pokazują i uczą, jak bezpiecznie żyć i pracować.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Największe targi zabezpieczeń! Securex 360º

[ Wstecz ]
W tym samym czasie
expopower

securex

instalacje

sawo

Zobacz również
zagranica

Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact