PATRONATY EDYCJA 2016

Liderzy już są! Dołącz do najlepszych!

    
 Aktualności
24.05.2017
Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex to stabilna i silna marka branżowa, a dzięki rynkowemu uznaniu jest doskonałą areną, na której odbywają się najważniejsze konferencje i wydarzenia dedykowane konkretnym grupom odbiorców.

[ więcej ]


11.04.2017
czyli Securex aktywny również w latach nieparzystych!

[ więcej ]


16.03.2017
10 kwietnia 2017 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się druga edycja forum. Organizatorami wydarzenia są: Komenda Wojewódzka Policji Wielkopolskiej, Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Największe targi zabezpieczeń! Securex 360º

Wzrosło zapotrzebowanie na integrację systemów przeciwpożarowych

Nie ma już odwrotu od mobilności i zdalnego sterowania dostępem

 

Prawdy i mity o integracji systemów zabezpieczeń

 

Systemy monitoringu wizyjnego z funkcjami analitycznymi

 

Minister Andrzej Lewiński o wchodzących niebawem w życie regulacjach unijnych w kwestii ochrony danych osobowych:

 

Cyberprzestępczośc i terroryzm. O zagrożeniach i prewencji mówi insp. Tomasz Trawiński Komendant Wojewódzki Policji Wielkopolskiej:

 

Napad na bank! Tylko na targach Securex wyjątkowe studium przypadku!

Jakie są kierunki rozwoju monitoringu wizyjnego? Odpowiada Tomasz Kowaleski Country Manager Samsung.

DroneZone na targach. Nowe perspektywy dla branży zabezpieczeń.

Targi Securex to holistyczne ujęcie tematu zabezpieczeń! Kompleksowa oferta branży ulokuje się w Poznaniu w terminie 25-28 kwietnia br.

- Diagnoza poczucia bezpieczeństwa zajmuje niemal zawsze kluczowe miejsce w programach monitorowania i oceniania jakości życia społeczeństwa. Jest niezmiernie istotne nie tylko w wymiarze subiektywnych odczuć, ale realnie przekłada się na nasze działanie
w życiu rodzinnym, pracy oraz naszą aktywność w życiu społecznym. – mówi Tomasz Kobierski, Wiceprezes Międzynarodowych Targów Poznańskich. - Najwyższą wartością jest życie i zdrowie naszych bliskich, współpracowników, partnerów biznesowych w tym podwykonawców, dostawców usług. Dzisiejsze rozwiązania techniczne, technologiczne i teleinformatyczne sprawiają, że coraz lepiej możemy je chronić, a także dbać o nasz dobytek, mienie firmowe i publiczne.  Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały dla Państwa targi, które są imponującym centrum technologii poprawiających jakość naszego życia w wielu obszarach. – dodaje wiceprezes.

 

W tym roku, podczas 21. edycji Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex dla zwiedzających udostępniona zostanie ekspozycja najlepszej oferty rynkowej. W jednym miejscu i czasie, w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich, pojawią się premiery rynkowe, setki nowości z całego świata oraz przestrzenie specjalne, na których tętniło będzie tematyczne i intensywne życie branżowe. Równolegle z wystawą odbędą się seminaria, konferencje i debaty, na które warto przybyć.

 

Nie pytaj CZY zostaniesz zaatakowany…  tylko KIEDY!

Cyberprzestępczość powoduje coraz większe szkody, rodzi zagrożenia fatalne w skutkach,
a innowacyjność i pomysłowość hakerów nie ma granic. Czy wiesz, że zostaniesz zaatakowany? Liczy się twoja proaktywność i gotowość na odparcie ataku. Podstawą są czujność i strategiczne podejście do bezpieczeństwa. Nieświadomość i niefrasobliwość może okazać się bardzo kosztowna. Z badań firmy CheckPoint Software Technologies wynika, że w Polsce średnio jednorazowe straty wywołane atakiem szacowane są na 450 tys. zł. Stać Cię na to? Uważasz, że Ciebie to nie dotyczy? Weź udział w konferencji Securex BE-In i przekonaj się, czy przypadkiem nie kusisz złodzieja uchylonymi drzwiami do skarbca informacji…

Hiperaktualna i perspektywiczna konferencja Securex BeIN – Bezpieczeństwo Informacji odbędzie się 27 kwietnia podczas targów Securex.

Do góry ręce!

To dopiero będzie wydarzenie! Podczas targów Securex odbędzie się niesamowity pokaz pt. „Napad na bank”, którego celem jest praktyczne zaprezentowanie ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego obiektu.  Na przykładzie specjalnie zaaranżowanej placówki bankowej zagrożonej napadem rabunkowym, rozegrane zostaną dramatyczne sceny. Emocje na najwyższym poziomie, nerwy i ogromny stres, ponieważ wszystko odbywać się będzie na żywo. Przebieg symulowanego napadu  oraz reakcję  pracowników ochrony będzie można obserwować w zaimprowizowanym na terenie targów obiekcie bankowym. Natomiast równoległą reakcję alarmowego centrum odbiorczego oraz grupy interwencyjnej na wielkoformatowych ekranach. W pokazie zostaną użyte nowoczesne urządzenia techniczne będące w ofercie targowych wystawców. Wydarzenie przygotowane we współpracy z Polską Izbą Ochrony to niesamowite studium przypadku dostępne tylko na targach Securex.

 

Bezpiecznie zainstalowani

Wspólnie z Polską Izbą Systemów Alarmowych przygotowany został wielki finał V Mistrzostw Instalatorów Systemów Alarmowych, podczas którego, na scenie Parku Mistrzostw, przed publicznością i kamerami, obciążeni presją czasu i ambicją zwyciężania, finaliści, którzy przeszli trudne testy eliminacyjne, dowiodą iż poza najwyższym poziomem wiedzy teoretycznej posiadają umiejętności i zdolności praktyczne. Organizator targów oraz członkowie PISA inwestują w rozwój przyszłych inżynierów systemów zabezpieczeń i dlatego w ostatnim dniu targów uruchomili program edukacyjny pt. „MTP i PISA dla przyszłych profesjonalistów”, do którego zaprosili uczniów szkół zawodowych i technicznych. Istotnym punktem programu targów będzie debata, która odbędzie się
25 kwietni pt. „Prawdy i mity o integracji systemów zabezpieczeń”. Specjaliści prowadzący debatę dowiodą prawdy o specyfice  techniczno – organizacyjnych uwarunkowań integracji systemów zabezpieczeń.

Ponadto w programie: konferencja „3S Service, Safety and Security”, DronZone, czyli bezpieczeństwo z wyższej perspektywy, program „Jestem Inteligentny - Inteligentny Budynek, Poznań Media Expo warsztaty dla inwestorów.

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do stolicy Wielkopolski na najbezpieczniejsze targi!

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi