Patronat Honorowy


Patronat Branżowy
W edycji 2018 uczestniczyli:

    
 Aktualności
04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


15.06.2018
„Nie wolno ingerować samowolnie w czyjekolwiek życie prywatne, rodzinne, domowe, ani w jego korespondencję, ani też uwłaczać jego honorowi lub dobremu imieniu. Każdy człowiek ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub uwłaczaniu.”

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


26.04.2018
Wielkie wydarzenie dla profesjonalistów. W Poznaniu to się udało!

[ więcej ]


26.04.2018
Sprawdź, co jeszcze w programie

[ więcej ]


25.04.2018
Tegorocznym zwycięzcą VI Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych jest SOLID GROUP Sp. z o.o. Sp.k. Olsztyn, w składzie: Marek Dąbrowski, Piotr Podlaski. Zespół obronił tytuł zwycięzcy V MPISA 2016

[ więcej ]


25.04.2018
Pokazy uświadamiają odbiorcom, na czym polega ochrona, jak to wygląda w praktyce. Zwykły śmiertelnik widzi system zabezpieczeń i efekt końcowy. Nie widzi jednak przebiegu zdarzeń. A żeby ochronić mienie, potrzebny jest cały zbiór procesów, systemów, ciężkiej pracy i technologii - mówi Marcin Pyclik, prezes zarządu Polskiej Izby Ochrony

[ więcej ]


24.04.2018
Zaczęło się od 5th Avenue. Rok 1900, Nowy Jork, Wielkanoc. Czarno-białe zdjęcie, a na nim 1 pojazd mechaniczny i same dorożki. 13 lat później – to samo miejsce, bez dorożek. Postęp technologiczny wyeliminował je całkowicie, za to wpuścił na ulice pojazdy mechaniczne. Jaki ma to związek ze SMART CITY?

[ więcej ]


24.04.2018
Każde z naszych urządzeń zostało stworzone na potrzeby konkretnego klienta. Każde z nich zostało wyprodukowane przez naszą firmę, która mieści się w Poznaniu. To tutaj projektujemy te urządzenia, tutaj je produkujemy, stąd dystrybuujemy je na cały świat - mówi Mikołaj Pietrek, country manager, FIBAR GROUP S.A.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Największe targi zabezpieczeń! Securex 360º

[ Wstecz ]
Zobacz również
zagranica

Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact