Patronat Honorowy


Patronat Branżowy


Gala Jubileuszowa

8 kwietnia 2014 w Sali Ziemi odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 20 edycji targów SECUREX oraz 20-lecia PISA. Salę Ziemi wypełnili zaproszeni przez jubilatów goście, w tym członkowie Polskiej Izby Systemów Alarmowych, partnerzy, wystawcy, sponsorzy, media branżowe i wszyscy ci, którzy przyczynili się do stworzenia największego w Europie Środkowo - Wschodniej spotkania branży zabezpieczeń.

pp_5348.JPG

Gdy zgasły światła, na scenie zaprezentowano impinujący pokaz laserowy, malujący logotypy MTP, SECUREX i PISA.

pp_5330.JPG

Gdy reflektory rozbłysły na nowo, tematycznie z utworem "Dwudziestolatki" pojawiła się grupa "Szafa Gra", która przypomniała w odświeżonych wersjach szlagiery z ostatnich 20 lat nie tylko polskiej, ale i światowej sceny disco i pop.

pp_5335.JPG

Występy przeplatały się z fenomenalnymi i monologami Andrzeja Poniedzielskiego, którego mądrości na temat otaczającego świata, targów oraz różnego rodzaju zabezpieczeń były cytowane jeszcze kilka dni po tym szczególnym wieczorze. Gdy nastroje gości zdradzały wysoki poziom pozytywnej energii, na scenę została zaproszona gwiazda wieczoru - Maciej Maleńczuk z zespołem, który z sobie właściwym wdziękiem przejął panowanie nad publicznością.

pp_5350.JPG

Gdy wybiła „godzina 0”, ponownie światła przygasły, a oczom wszystkich ukazał się imponujący tort. Każdy miał okazję poczuć, jak smakuje ten wyśmienity jubileusz.

Jeszcze do późnych godzin nocnych trwało wielkie taneczne poruszenie. Rozbawieni goście długo nie schodzili z parkietu. Z pewnością był to zastrzyk dobrego humoru, który towarzyszył im w rozmowach i spotkaniach biznesowych podczas kolejnych 3 dni targowych.

Organizatorzy Gali Jubileuszowej są przekonani, że na długo zabezpieczyli w pamięci uczestników tę wyjątkową, 20. edycję targów SECUREX.

 

Historyczna prezentacja dwudziestu edycji>>

 

 

pieczatka_20-edycja.jpg pieczatka-20-lat-pisa.jpg

Zobacz na zdjęciach, jak SECUREX świętował swoją 20 edycję.

Trochę historii...

Pierwsza edycja targów branży zabezpieczeń odbyła się w formie konferencji w 1991 r.,  a już rok później miała miejsce Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczenia Mienia SECUREX, która zgromadziła 67 wystawców z Polski oraz RFN, Holandii i Włoch. Początkowo Wystawa odbywała się corocznie wraz z targami BUDMA, następnie również   z targami SALMED i INTERHERBA. Ostatecznie związała się z pokrewnymi tematycznie targami SAWO i INSTALACJE. W 2005 r. miało miejsce szczególne wydarzenie - jubileuszowa, 10 edycja konkursu Polski Mistrz Techniki Alarmowej organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych POLALARM. Przełomem był 2006r., który zapoczątkował dwuletni cykl SECUREXU i każda kolejna edycja niosła  ze sobą nowe wydarzenia. Weszły one na stałe do programu targów : m.in. w 2008 roku po raz pierwszy odbyły się Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych, a w 2010 r. zorganizowano I Konferencję Zarządzania Bezpieczeństwem Obiektów, która okazała się niezwykle atrakcyjna u progu organizacji EURO 2012, Podczas ostatniej edycji miała miejsce ważna debata „Prawo dla monitoringu wizyjnego”, poruszająca problem regulacji zasad wideonadzoru w Polsce. Obecnie Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń mają ugruntowaną pozycję i są ważnym wydarzeniem dla branży. Stanowią niemal obowiązkową pozycję w kalendarzu każdego profesjonalisty.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact