Patronat Honorowy


Patronat Branżowy


Klub Premier SECUREX

Na ekspozycji targów Securex, po raz pierwszy można zobaczyć debiutantów na polskim rynku!

 

 

AAT HOLDING S.A.

Technologia termowizyjna marki NOVUS

Kamery termowizyjne z bolometrycznymi przetwornikami wysokiej rozdzielczości oferują możliwość obserwacji w całkowitej ciemności, mgle, deszczu itp. Oferują funkcję ciągłej analizy temperatury obiektu oraz alarmu po przekroczeniu zadanego progu. Dostępne są jako kamery stacjonarne jak i dualne głowice obrotowe integrujące w sobie kamerę termowizyjną oraz klasyczną kamerę IP o rozdzielczości 1080p i zoomie optycznym 20x. Urządzenia są kompatybilne z oprogramowaniem NMS (Novus Management System).

Pawilon 7A, stoisko 20

aat.jpg

ALKAM SECURITY Sp. z o.o, Sp.k.

MG6250 bezprzewodowa konsola z klawiaturą LCD

MG6250 to wielofunkcyjne urządzenie pracujące
w systemie Magellan posiadające wbudowaną centralę alarmową, manipulator LCD, głośnik, syrenę 90dB, mikrofon oraz moduł powiadamiania GSM/GPRS. Może sterować systemem alarmowym, obsługiwać czujki bezprzewodowe, piloty, a także wysyłać SMS
i powiadomienia głosowe do użytkownika oraz do stacji monitoringu. Posiada głosowe menu ułatwiające codzienną obsługę oraz własny akumulator. Doskonale sprawdza się na obiektach gdzie wymagane jest użycie urządzeń bezprzewodowych.

Pawilon 8A, stoisko 51

alkam.jpg

ALKAM SECURITY Sp. z o.o, Sp.k.

Czujka NV780MR

Czujka NV780MR stosowana jest głównie do ochrony budynków wzdłuż elewacji. Działa jak kurtyna

pionowa umożliwiając wykrycie włamywacza przed wejściem do budynku. Zasięg detekcji możne być regulowany

w zależności od rozmiaru budynku i korygowany niezależnie dla lewej i prawej strony czujki. Urządzenie posiada również regulację czułości oraz wbudowany brzęczyk informujący o wykrytym ruchu. Do zalet czujki należna min.: aktywny antymasking chroniący przed zasłonięciem, zamalowaniem czy zasprayowaniem soczewek, inteligentna analiza sygnału, odporność na zwierzęta oraz zmniejszone ryzyko generowania fałszywych alarmów. Wyposażona jest w dwie pary detektorów (po jednej na każda stronę), dzięki czemu możne zabezpieczać obszar nawet 24 metrów. Każda strona czujki możne aktywować inne wyjście alarmowe, informując dokładnie w którym sektorze wystąpiła detekcja. Alarm generowany jest w momencie przecięcia dwóch wiązek podczerwieni z których jedna przebiega poziomo, a druga ma możliwość regulacji kąta nachylenia. Solidna wodoodporna obudowa sprawia, ze czujka możne być montowana na zewnątrz i jest odporna na uderzenia mechaniczne. Wersja bezprzewodowa czujki współpracuje z systemem Magellan firmy Paradox na częstotliwościach 433MHz i 868MHz, jest zasilana bateryjne oraz posiada funkcję oszczędności energii.

Pawilon 8A, stoisko 51

alkam_czujka_1.jpg

ALKAM SECURITY Sp. z o.o, Sp.k.

PCS 265 - moduł komunikacji GSM 3G

PCS265 to moduł komunikacji wykorzystujący sieć GSM 3G. Dzięki niemu użytkownik może zdalnie sterować swoim systemem alarmowym używając krótkich wiadomości SMS np. w celu uzbrojenia/rozbrojenia partycji. Moduł może wysyłać wiadomości SMS
w momencie wystąpienia np.: alarmu, awarii, uzbrojenia/rozbrojenia systemu. Antena o dużej mocy
i możliwość obsługi dwóch kart SIM zapewnia stabilną pracę nawet w miejscach o słabym zasięgu sieci. Dzięki wbudowanej baterii litowo-jonowa moduł jest odporny na zaniki zasilania oraz akty sabotażu.

Pawilon 8A, stoisko 51

alkam_pcs.jpg

GENWAY

Punkt Kaler SOS

Nowoczesny punkt wzywania pomocy podnosi bezpieczeństwo osób przebywających w miejscach publicznych. Połączenia realizowane są w technologii IP.

Punkt Kaler SOS znajduje zastosowanie:

-na lotniskach

- w metrze

- w centrach handlowych

- na parkingach

- w halach widowiskowych

- na dworcach

Pawilon 7A, stoisko 5

genway.jpg

LINC POLSKA Sp. z o.o.

ADPRO by Xtralis | PRO E-400H nowa zewnętrzna czujka PIR, zasięg do 220m

PRO E-400H to nowa zewnętrzna czujka PIR z serii PRO E marki ADPRO by Xtralis. W Polsce po raz pierwszy będzie można ją zobaczyć na targach SECUREX. Umożliwia ona ochronę perymetryczną na dystansie do 220m. Najważniejszą jej cechą jest szybka i skuteczna detekcja zagrożenia oraz ograniczenie liczby fałszywych alarmów. Rozwiązanie to bazuje na detekcji podczerwieni, dlatego też znajduje zastosowanie w każdych warunkach atmosferycznych, zarówno w dzień jak i w nocy. Zaawansowane funkcje analizy sygnałów oraz szereg zabezpieczeń antysabotażowych to dodatkowe atuty czujki PRO E-400H marki ADPRO by Xtralis. Więcej na www.linc.pl/xtralis

Pawilon 7A, stoisko 12

linc.jpg

_

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact