3 S Service, Safety and Security Konferencja pt. Integracja bezpieczeństwa imprez masowych w świecie nowych wyzwań

3s_logo.jpg

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu i Międzynarodowe Targi Poznańskie uprzejmie zapraszają do udziału w towarzyszącej Targom Zabezpieczeń SECUREX Konferencji 3 S Service, Safety and Security pt. Integracja bezpieczeństwa imprez masowych w świecie nowych wyzwań.

wsb.jpg

Część akademicka konferencji stanowić będzie forum prezentacji wyników badań naukowych z obszarów nawiązujących do tematyki konferencji (sesja plakatowa. Prezenterami tej części będą przedstawiciele środowisk akademickich.

Część ekspercka konferencji obejmować będzie debatę/dyskusję panelową ukierunkowaną na poszukiwanie modeli efektywnego współdziałania podmiotów uczestniczących w organizacji imprez masowych (3S: Społeczność, Samorząd, Służby) w celu zapewnienia ich optymalnego i bezpiecznego przebiegu (3S: Service, Safety, Security). Do udziału w debacie zachęca się przedstawicieli organizatorów imprez, samorządów i służb publicznych - praktyków zajmujących się planowaniem
i zabezpieczeniem imprez. Organizatorzy zapewniają obecność ekspertów – osób odpowiedzialnych za  realizację największych tego typu wydarzeń w Polsce.

Warto zapoznać się z tym ważnym w kontekście organizacji szerokich w swym zasięgu przedsięwzięć tematem i zarezerwować sobie czas w godzinach 10:30-15:30 na spotkanie w Pawilonie nr 7, sala 1 CD.

Szczegóły uczestnictwa w konferencji, przygotowania artykułów i prezentacji zostaną dostępne na stronie: http://s3.wsb.net.pl/

Konferencja każdoroazowo cieszy sią ogromnym zainteresowniem.

pp_5843.JPG

pp_5851.JPG

poniedziałek, 25 kwietnia 10.30-15.30

pawilon 7, antresola, sala 1 CD

zgłoszenie na konferencję u Pani Anny Baśkiewicz (WSB)

email: anna.baskiewicz@wsb.net.pl

tel. 61 851 05 18 wew. 31

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact