Platynowy Wystawca 2016

screenshot_109.jpg

Grupa AAT, lider na polskim rynku elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia (16% udziału w 2014 r.). Przez ponad 20 lat działalności AAT HOLDING osiągnął pozycję czołowego krajowego producenta i dostawcy systemów PPOŻ, CCTV, SSWiN, KD oraz innych (DSO, systemów audio i wideodomofonowych).

AAT to właściciel największego w Polsce producenta elektronicznych systemów sygnalizacji pożarowej POLON-ALFA, producent wiodącej marki telewizji dozorowej NOVUS i dystrybutor urządzeń zabezpieczenia mienia renomowanych producentów. Spółka oferuje autorskie oprogramowania: NMS do zarządzania systemami monitoringu oraz VENO do wizualizacji i integracji systemów bezpieczeństwa.

AAT z siedzibą główną w Warszawie i siecią dystrybucji w całej Polsce, złożoną z 12 oddziałów, prowadzi także sprzedaż za granicą w ponad 40 krajach, m.in. przez spółki zależne w Rumunii, Holandii i na Węgrzech. Współpraca z AAT to gwarancja stale rozwijanej oferty, wsparcie techniczne na każdym etapie inwestycji, szkolenia instalatorów, oraz analiza i opracowanie ofert projektów.

AAT HOLDING S.A.
ul. Puławska 431, 02-801 Warszawa

tel. +48/22/546 05 46, fax +48/22/546 05 01

kontakt@aat.plwww.aat.pl

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact