Złoty Wystawca 2016

screenshot_148.jpg

HIKVISION jest największym dostawcą produktów i rozwiązań z zakresu monitoringu wideo (16,3% udziału w rynku światowym).

Specjalizuje się w innowacyjnej technologii nadzoru wideo, a także w projektowaniu i wytwarzaniu pełnej gamy nowatorskich produktów CCTV oraz monitoringu.
HIKVISION posiada największy na świecie zespół R&D, który składa się z 5000 inżynierów oraz supernowowczesne zakłady produkcyjne. Klienci mogą korzystać z produktów światowej klasy, zaprojektowanych dzięki najnowocześniejszej technologii. Firma działa w ponad 100 krajach, zatrudniając ponad 12.000 pracowników. Oddziały zlokalizowane są m.in. w Singapurze, Australii, Brazylii, RPA, Dubaju, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Holandii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Francji, a od 2014 roku również w Polsce. Dynamicznie rozwijane jest zarówno światowe, jak i europejskie potrfolio, włączając w to Europę Wschodnią. Kompleksowa oferta HIKVISION obejmuje rejestratory analogowe, hybrydowe, NVR, HD-TVI, serwery wideo oraz szeroką gamę kamer stacjonarnych i obrotowych. Produkty i rozwiązania HIKVISION wspomagają Klientów oraz ich potrzeby w takich branżach jak: transport, bankowość, ubezpieczenia, sport czy handel.

Dzięki innowacyjności, wysokiej jakości produktów oraz partnerskich relacji z Klientami, firma realizuje swoją wizję bycia pierwszym wyborem dla profesjonalistów z branży Security.

 

Hikvision Poland Sp. z o.o.
The Park Warsaw, Budynek 1
ul. Krakowiaków 50
02-255 Warszawa
Tel. 22 460 01 50
info.pl@hikvision.com

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact