Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018
W edycji 2018 uczestniczyli:

    
 Aktualności
12.12.2018
Bądź z nami na Facebooku! Na fanpagu Targów SECUREX dzielimy się z Wami ważnymi informacjami... i nie tylko.

[ więcej ]


22.10.2018
Szukamy współpracowników z Katowic i aglomeracji śląskiej do pracy przy obsłudze konferencji klimatycznej COP24. Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chcesz zyskać doświadczenie przy dużym, międzynarodowym projekcie – czekamy być może na Ciebie!

[ więcej ]


05.10.2018
Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

[ więcej ]


10.09.2018
- wynika z raportu firmy Bitdefender. Eksperci wskazują, że większość osób korzystających z tych urządzeń popełnia podstawowe błędy, narażając się na ryzyko.

[ więcej ]


08.08.2018
Cyberataki mogą dotknąć między innymi infrastrukturę energetyczną. Czy znana jest zdolność odzyskiwania możliwości działania po przejściu cyberataku?

[ więcej ]


06.08.2018
Prezydent podpisał ustawę, która zapewnia firmom kluczowym dla gospodarki i instytucjom państwowym najwyższy poziom cyberochrony.

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


15.06.2018
„Nie wolno ingerować samowolnie w czyjekolwiek życie prywatne, rodzinne, domowe, ani w jego korespondencję, ani też uwłaczać jego honorowi lub dobremu imieniu. Każdy człowiek ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub uwłaczaniu.”

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Największe targi zabezpieczeń! Securex 360º

Największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej.

 

Najbliższa edycja w 2020 roku.

[ Wstecz ]
Zobacz również
zagranica

Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy Medialni
2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact