Organizator:

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX wracają do wiosennego terminu!

Podziel się

W dniach od 29 do 30 września 2021 zapraszamy na ogólnopolską konferencję SECUREX  InTouch Meeting. Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX powrócą do swojego stałego terminu i odbędą się w dniach od 25 do 27 kwietnia 2022.

Potrzeba spotkań na żywo przebija się w każdej rozmowie, dlatego najbliższe spotkanie naszej branży chcieliśmy zorganizować jak najszybciej. W ubiegłym roku decyzja o otwarciu targów zapadła na początku czerwca, mamy nadzieję, że i w tym roku będzie podobnie. Od czerwca do połowy października 2020 roku, jako Grupa MTP przeprowadziliśmy szereg imprez w pełnym reżimie sanitarnym i zdobyliśmy nieprzecenione doświadczenie jak bezpiecznie organizować wydarzenia dla szerokiej publiczności. Międzynarodowe Targi Poznańskie są w pełnej gotowości i czekają jedynie na zielone światło od strony rządowej, aby oficjalnie ogłosić odmrożenie przemysłu targowego.


Jednocześnie bardzo uważnie wsłuchujemy się w Państwa głosy, wynikające ze specyfiki branży zabezpieczeń. We współpracy z organizacjami branżowymi i naszymi partnerami wypracowaliśmy rozwiązanie, które mamy nadzieję, zaspokoi aktualne potrzeby każdej ze stron.


Na pierwszy plan wysuwają się kwestie merytoryczne związane z regulacjami prawnymi w zarządzaniu kryzysowym czy ochronie osób i mienia. Te oraz wiele innych tematów planujemy poruszyć podczas SECUREX  InTouch Meeting, ogólnopolskiej konferencji, która odbędzie się w dniach od 29 do 30 września 2021. Konferencja będzie okazją do podsumowania sytuacji w branży, wymiany wiedzy oraz spotkań z praktykami. Natomiast Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX powrócą do swojego stałego terminu i odbędą się w dniach od 25 do 27 kwietnia 2022.


Ufamy, że zaproponowane rozwiązanie będzie najlepszym na ten rok i pozwoli pogodzić oczekiwania możliwie wielu stron. Jeżeli uważają Państwo, że w programie konferencji powinny pojawić się dodatkowe zagadnienia nieujęte powyżej, serdecznie zachęcamy do podzielenia się sugestiami. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, całym zespołem targów SECUREX pozostajemy do Państwa dyspozycji.