Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018


Usługi reklamowe MTP

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

KATALOG TARGOWY

Katalog targowy to idealne miejsce do prezentacji oferty targowej każdego wystawcy. Wydawany przed każdymi targami stwarza możliwość dotarcia do wyselekcjonowanej grupy docelowej zainteresowanej branżą, której targi dotyczą. Katalog trafia do rąk każdego wystawcy, a także każdego zwiedzającego, który zakupi go w trakcie trwania targów. Jest materiałem, z którym zwiedzający porusza się po targach. Stanowi przewodnik, jest najlepszym skondensowanym źródłem informacji o ofercie wystawienniczej danych targów.

Każdemu wystawcy proponujemy umieszczenie:
- obowiązkowego wpisu do katalogu w alfabetycznym spisie wystawców - wpis zawiera nazwę i adres firmy,
- tekstu oferty targowej,
- logo firmy,
- wpisu adresowego w spisie wystawców wg grup towarowych.

Istnieje także możliwość umieszczenia w katalogu targowym:
- ogłoszenia reklamowego,
- wkładki reklamowej,
- wykonania projektu ogłoszenia.

Szczegółowe informacje zawiera formularz R

Warto dodać, że katalog targowy publikowany jest również na stronie www danych targów, które w mają bardzo dużą oglądalność, zwłaszcza w okresie przedtarowym, kiedy  katalog drukowany jest jeszcze niedostępny. Przed targami, w specjalnie oznaczonej zakładce pojawia się lista wszystkich wystawców wraz z lokalizacją stoisk oraz ofertą, a następnie w dniu rozpoczęcia targów pojawia się katalog uzupełniony o adresy i wszelkie dane kontaktowe do firm. Usługa umieszczenia danych firmy w internetowym katalogu wystawców targów, zawarta jest w cenach na formularzach K i R. Nie podlega ona dodatkowym opłatom.

OUTDOOR / INDOOR

Oferta reklamy wielkoformatowej na targach to zdecydowanie najatrakcyjniejsza i najbardziej widoczna forma promocji. Oferowane przez nas powierzchnie znajdują się na zewnątrz pawilonów, na ich głównych ścianach, a także w miejscach neutralnych w pawilonach oraz holach wejściowych. Największe z nich osiągają powierzchnię maksymalną do 360m2.

Zobacz szczegółową ofertę: prezentacja - OUTDOOR i INDOOR

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt:
Małgorzata Barczak
tel. +4861 869 2524 fax +4861 869 2960
e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl

FLAGI i KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Jako wystawca macie Państwo możliwość ustawienia na terenach targowych (teren otwarty lub miejsca neutralne) własnych konstrukcji reklamowych. W zależności od wielkości konstrukcji i sposobu mocowania postaramy się każdorazowo wybrać dla Państwa jak najlepszą lokalizację. Istnieje także możliwość zawieszenia flag reklamowych na masztach własnych wystawcy lub na masztach targowych.

Szczegółowe informacje zawiera  formularz R1

 

REKLAMA RUCHOMA - Hostessy

Podczas targów wszyscy wystawcy mogą skorzystać z możliwości rozdawania swoich materiałów promocyjnych, folderów, gadżetów reklamowych gościom targowym. Dzięki reklamie ruchomej można dotrzeć z informacją do zwiedzających jeszcze zanim znajdą się oni na Państwa stoisku. Spektrum możliwości wykorzystania tej usługi jest ogromne. Począwszy od charakterystycznie przebranych hostess, poprzez szczudlarzy, osoby na rolkach, wrotkach, a skończywszy np. na mimach. Wybór należy do Państwa i zależy od Państwa pomysłowości.

Mogą Państwo także skorzystać z naszej bazy hostess. Jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt:


Izabela Kalemba
tel. +48 61 869 2539
e-mail: izabela.kalembaat mtp.pl

REKLAMA W POZNAŃSKIM MAGAZYNIE TARGOWYM

Poznański Magazyn Targowy wydawany jest przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ukazuje się 3 razy w roku – dwukrotnie jako wydanie redakcyjne oraz jako wydanie specjalne „Kalendarz targów”. Magazyn prezentuje najważniejsze informacje dotyczące wydarzeń organizowanych na terenie MTP, marketingu targowego i usług targowych. Dostępny jest niemal na całym świecie w wersji drukowanej oraz on-line, w języku polskim oraz angielskim.

Magazyn dociera do czytelników w 45 krajach. Najliczniej czytany jest w Polsce, Niemczech, we Włoszech, w Hiszpanii i Francji. Czytają go: prezesi, dyrektorzy i pracownicy działów marketingu firm z branż reprezentowanych na targach; przedstawiciele działów handlowych ambasad i konsulatów oraz izb branżowych, handlowych i stowarzyszeń; inwestorzy, eksporterzy i importerzy zainteresowani nawiązywaniem kontaktów handlowych; studenci uczelni wyższych (ekonomicznych, technicznych, artystycznych).

 

Redakcja „Poznańskiego Magazynu Targowego”
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
tel. + 48 61 869 2000

Reklama: Katarzyna Probala, tel. +48 869 2937, " title="blocked::mailto:katarzyna.probalaat mtp.pl">katarzyna.probalaat mtp.pl

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact