Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018


Prezydent Miasta Poznania o modelu komunikacji w Poznaniu (VIDEO)

Wymarzonym modelem komunikacji w Poznaniu jest łącznie różnych form transportu. Z jednej strony możemy korzystać z własnych nóg, dla naszego zdrowia przemieszczając się na krótszych odcinkach, z komunikacji publicznej, ale również z samochodu.

Transport zrównoważony to taki, w którym możemy się wszyscy przemieszczać na poziomie nie tylko miasta, ale całej aglomeracji. I nie zrobimy tego, jeżeli nie będziemy rozmieli wzajemnie swoich potrzeb. Jeżeli będzie zbyt dużo samochodów, to będę zbyt duże korki. I musimy szanować się wzajemnie. Jeżeli korzysta się zarówno z chodników, ścieżek rowerowych, jak i dróg, jest się bardziej otwartym na innych, rozumie się również ich potrzeby. Przeszłość należy do tego by łączyć te różne formy transportu – mówił podczas targów Motor Show, Jacek Jaśkowiak, Prezydent Miasta Poznania.

Podczas Targów SECUREX odbędzie się konferencja Smart City  Conf - Expo. Traktować będzie o nowoczesnych rozwiązaniach ułatwiających życie mieszkańcom, realizowanych  poprzez narzędzia e-administracji oraz o innowacyjnych produktach technologicznych. Dedykowana jest przedstawicielom samorządów, świata nauki i biznesu.

zarejestr.png

Więcej >>

Wstecz

Partnerzy Medialni
2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact