Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018


SECUREX z nową energią

Po raz pierwszy w historii nastąpi włączenie do bloku targów wydarzenia EXPOPOWER – Międzynarodowych Targów Energetyki.

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 2018 odbędą się wraz z Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO, Międzynarodowymi Targami Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowymi Targami Instalacyjnymi INSTALACJE. Po raz pierwszy towarzyszyć im będą Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER.

Branża zabezpieczeń z pewnością doceni fakt, że swoją ofertę na targi będzie mogła poszerzyć o rozwiązania dedykowane zakładom energetycznym, czy elektrowniom.

Targi EXPOPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną: koncerny energetyczne oraz praktyków, ekspertów i naukowców.

Światowe trendy w energetyce, innowacje, wyzwania i bezpieczeństwo energetyczne – przegląd oferty wystawców stanowi inspirację dla wielu firm do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań.

Zakres ekspozycji EXPOPOWER to:

  • Dystrybucja
  • Przesył
  • Wytwarzanie
  • Handel

W targach uczestniczą firmy z wielu krajów świata. To dobra okazja, by poznać rynkowe trendy, także międzynarodowe, wymienić doświadczenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Targi gromadzą branżę energetyczną także podczas targowych konferencji kluczowych organizacji branżowych, jak: Stowarzyszenie Elektryków Polskich oraz Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjnego.

 

pp--8.jpg pp-8804.jpg
pp-9203.jpg mk_energi-21_115.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni
2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact