#Więziennictwo2019 - Wystawcy

Kilkanaście firm zgłosiło już swój udział w Konferencji i Targach #Więziennictwo2019, które odbędą się 3 i 4 kwietnia. Zapraszamy udziału. Niższe ceny do 15 marca.

Wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy jako organizatorzy Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX ® pozwoliły nam współtworzyć nowe, wyjątkowe wydarzenie branżowe. Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Targów i Konferencji #Wieziennictwo2019, unikatowym przedsięwzięciu w pełni dedykowanemu modernizacji w Służbie Więziennej, które odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia 2019 r. na terenie Targów Lublin.

Impreza jest współorganizowana przez Służbę Więzienną, co pozwoli uczestnikom zidentyfikować aktualne potrzeby systemu penitencjarnego i zyskać realne korzyści biznesowe. Prezentacja firmy w przestrzeni ekspozycyjnej, a także prelekcja podczas konferencji to szansa na zdobycie nowych kontaktów i kontraktów.

Obszary tematyczne konferencji i ekspozycji:

· Technika i wyposażenie

· Infrastruktura

· Dozór elektroniczny

· Systemy wizyjne

· Zatrudnianie więźniów

· Program modernizacji

· Drony w ochronie więźniów

· Doświadczenia zagraniczne

Cel i uczestnicy

Przyjęta przez rząd ustawa modernizacyjna Służby Więziennej generuje konieczność wdrażania zmian w systemie penitencjarnym i przeznaczania środków budżetowych na ten cel. Zapraszamy Państwa do przygotowania i prezentacji swojej oferty organom realizującym postanowienia programu modernizacyjnego. Udział w Targach umożliwi Państwu bezpośrednie dotarcie do osób decyzyjnych oraz szerokiego grona funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej, a także Policji, Żandarmerii Wojskowej i przedstawicieli administracji samorządowej.

Oprócz ścisłego kierownictwa Służby Więziennej, Dyrektorów Okręgowych i Komendantów ośrodków szkoleniowych – przewidziany jest udział Dyrektorów Biur: Dozoru Elektronicznego, Ochrony i Spraw Obronnych, Kwatermistrzowsko-Inwestycyjnego, Łączności i Informatyki, Dozoru Elektronicznego, Penitencjarnego.

Konferencja

· I dzień

>> program dostępny na stronie internetowej

· II dzień

Zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w konferencji i wygłoszenia wystąpień w drugim dniu konferencji, co umożliwi szerszą prezentację swoich rozwiązań technologicznych.

Głównym patronem honorowym i merytorycznym konferencji jest Dyrektor Generalny Służby Więziennej.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej #Więziennictwo2019

 

Kontakt dla Wystawców:

Napisz email Joanna Jasińska
tel. +48 61 869 2340
e-mail: joanna.jasinskaat mtp.pl

Napisz email Elżbieta Cytryńska
tel. +48 61 869 2600
e-mail: elzbieta.cytrynskaat mtp.pl

Napisz email Robert Męcina
tel. +48 61 869 24 50
e-mail: robert.mecinaat mtp.pl


Wstecz

Partnerzy Medialni
2018