Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018


Wystawa oficjalnie otwarta!

Ekspozycja związana jest z przygotowaniami do Poznań Air Show oraz obchodów 100-lecia lotnictwa w Polsce. Wystawa przygotowywana jest we współpracy z 31 Bazą Lotnictwa Taktycznego oraz 2 Skrzydłem Lotnictwa Taktycznego.

Stulecie Lotnictwa Wojskowego w Polsce: Poznań Air Show – unikatowe pokazy lotnicze - 19-20.05.2018 r., Poznań Ławica

Ponad 10 godzin pokazów, dziesiątki statków powietrznych, niespotykane dotąd atrakcje na ziemi. Tak zapowiadają się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Poznań Air Show 2018, które odbędą się w dniach 19-20 maja 2018, na terenie Portu Lotniczego Poznań-Ławica, w miejscu które można nazwać kolebką polskiego lotnictwa. Pokazy będą okazją do upamiętnienia rocznic: 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, 100-lecia Polskiego Lotnictwa oraz 100-lecia Powstania Wielkopolskiego.  Dziś na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się z tej okazji konferencja prasowa połączona z otwarciem wystawy oryginalnego samolotu F16.

Ponadto w związku z odbywającymi się pierwszy raz w Polsce w dniach 14-25 maja 2018r. ćwiczeniami NATO TIGER MEET, na poznańskim niebie będzie można zobaczyć najlepszych pilotów służących w siłach powietrznych krajów członkowskich Sojuszu Północno-atlantyckiego. Ćwiczenia wojskowe NTM są zamknięte dla publiczności i jedyną możliwością zobaczenia wybranych samolotów uczestniczących w nim będzie właśnie podczas Poznań Air Show.

 

Więcej informacji >>

Wstecz

Partnerzy Medialni
2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact