Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018


III Forum Bezpieczeństwa Społeczności Lokalnych

Rola policyjnych klas mundurowych a kształtowanie postaw obywatelskich młodzieży w aspekcie bezpieczeństwa, to temat przewodni III Forum Bezpieczeństwa Społeczności Lokalnych, które odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2018 roku w Poznaniu w ramach targów SECUREX.

dsc_6647.JPG

Tegoroczne Forum to możliwość wymiany doświadczeń w zakresie 11-letniego funkcjonowania klas o profilu policyjnym, dyskusji nad potrzebą doskonalenia ich rozwiązań prawno-organizacyjnych. To także okazja do zastanowienia nad przyszłością policyjnych klas mundurowych, w tym możliwością wykorzystania potencjału uczniów w aspekcie zwiększania poziomu bezpieczeństwa kraju.

Forum to cykliczna inicjatywa Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z uwagi na poruszaną tematykę, tegoroczne wydarzenie jest organizowane w ramach interdyscyplinarnego przedsięwzięcia „Obserwatorium zagrożeń dla ludzi młodych”, które powstało w 2015 roku w celu podejmowania kompleksowych działań w zakresie monitorowania, wykrywania oraz przeciwdziałania zagrożeniom wśród dzieci i młodzieży.

Do udziału w Forum zapraszamy przedstawicieli administracji samorządowej Województwa Wielkopolskiego, dyrektorów szkół średnich, przedstawicieli służb oraz innych instytucji zainteresowanych tematyką spotkania.

602px-policja_wielkopolska.png image001.png

PROGRAM >>

23 kwietnia, 2018 r., godz. 9.30-13.00, paw. 7, antresola, sala 1GH

 

  1. Udział w Forum jest bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja.
  2. Potwierdzenie udziału w Forum do dnia 18 kwietnia 2018 roku.
  3. Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie Obserwatorium Zagrożeń dla Ludzi Młodych (zakładka Wydarzenia): https://www.obserwatorium.wlkp.pl/rejestracja-forum-bezpieczenstwa
  4. W przypadku zgłoszeń telefonicznych lub mailowych osobą do kontaktu jest Pani Klaudia Kaczmarek (tel. 61 663 02 21, e-mail: klaudia.kaczmarek@ppbw.pl).
[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact