Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018


Jestem Inteligentny Inteligentny Budynek

 

Co kryje się pod tym pojęciem? Jakie korzyści daje?

screenshot_136.jpg

 

Naszpikowany systemem czujników, sensorów i elementów wykonawczych realizujących  określone działania na podstawie zaprogramowanego algorytmu. Brzmi kosmicznie, ale korzyści, jakie płyną z możliwości zdalnego sterowania domem, biurem, sklepem, każdym budynkiem są naprawdę astronomiczne przy zachowaniu rozsądnych cen. Oszczędności, jakie wynikają z posiadania inteligentnej infrastruktury są imponujące.

 

  • Po pierwsze bezpieczeństwo, bowiem system może zawierać w sobie monitoring, chronić przed włamanie czy czadem. Sterowanie żaluzjami i roletami antywłamaniowymi oraz światłem, to rozwiązanie pozwala symulować naszą obecność w budynku np. podczas urlopu. W ten sposób chronimy nasze mienie nawet z drugiego końca świata. To tylko niektóre atuty inteligentnych instalacji w budynkach.

Na targach Securex wszystkie oferowane przez wystawców produkty, które znajdą zastosowanie w zintegrowanych systemach zarządzania zostaną oznaczone hasłem „Jestem Inteligentny – Inteligentny Budynek”, ułatwiając zwiedzającym nie tylko znalezienie tych produktów, ale również zasięgnięcie szerszej informacji na ich temat u wystawców targów.

INTELIGENTNY BUDYNEK 2018 >>

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
2018