Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018


MTP i PISA dla przyszłych profesjonalistów

MTP I PISA DLA PRZYSZŁYCH PROFESJONALISTÓW

Z myślą o jutrze. Najlepsza inwestycja branży zabezpieczeń. Specjalny projekt dla przyszłych inżynierów systemów zabezpieczeń.

6u2a9822.JPG

W dniu 26 kwietnia 2018 r., w czwartym dniu Targów, w Parku VI Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych (pawilon 8A, przestrzeń specjalna), w godz. 10:30 – 12:30 i 13.00-15.00, liderzy branży zabezpieczeń technicznych (w większości Partnerzy Techniczni Mistrzostw) zaprezentują uczniom i studentom szkół i uczelni technicznych możliwości swoich najnowszych urządzeń i rozwiązań technologicznych.

 6u2a9851.JPG

Przyszłych inżynierów systemów zabezpieczeń powitają na scenie Parku Mistrzostw, reprezentanci znanych firm.

Młodzież zgromadzona w Parku Mistrzostw będzie miała możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności, a także wykonania, bezpośrednio na stanowiskach technicznych, zadań konkursowych, pod okiem Instruktorów, z którymi dzień wcześniej zmagali się finaliści VI Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych. Będzie można również wziąć udział w  konkursie.

6u2a9846.JPG

Aby zgłosić udział grupy szkolnej w projekcie, należy przesłać maila pod adres: kamila.adamczykat mtp.pl wraz z wypełnionym formularzem i ze wskazaniem preferowanej godziny udziału w warsztatach. 6u2a9855.JPG

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział zostanie potwierdzony. Szkoły, które wezmą udział w projekcie zostaną poinformowane drogą mailową.

 

Organizatorzy:

org.jpg

 

 

Zwiedzanie targów SECUREX dla uczniów i studentów

Ostatniego dnia trwania targów Securex – w czwartek, 26 kwietnia zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji targowej uczniów oraz studentów.

Pragnąc zachęcić Państwa do skorzystania z naszej propozycji, przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. Koszt udziału dla grup szkolnych to 10 zł dla każdego uczestnika (również dla opiekunów grup). Cena obowiązuje tylko i wyłącznie w dniu 26 kwietnia 2018 r. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza - LISTY UCZESTNIKÓW oraz dokonanie zapłaty w gotówce na miejscu.

Prosimy o staranne wypełnienie i podpisanie listy uczestników, a następnie zgłoszenie się do Opiekunów Klienta (stoiska będą zlokalizowane przy informacji we wszystkich punktach wejściowych na targi: wejście wschodnie od ulicy Głogowskiej, wejście północne od strony ul. Grunwaldzkiej oraz wejście zachodnie od ul. Śniadeckich).

Serdecznie zapraszamy!

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
2018