Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018


VI Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych

logotypy.jpg

 

Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych rozgrywane są w dwóch etapach: eliminacje i finał.

ELIMINACJE, to testowy pisemny sprawdzian wiedzy wymaganej przy wykonywaniu usług instalowania, konserwacji i serwisowania urządzeń systemów alarmowych. Zestaw testowy zawiera pytania o różnym stopniu trudności. Testy rozwiązuje każdy uczestnik eliminacji indywidualnie. Ocena Zespołu jest sumą ocen zawodników.

Warunkiem udziału Zespołów w eliminacjach jest przekazanie na adres Biura Organizacyjnego Karty Zgłoszenia udziału w MPISA oraz uzyskanie od organizatora pisemnego potwierdzenia przyjęcia Zgłoszenia.

Do finału kwalifikuje się tyle Zespołów, z najlepszymi wynikami w eliminacjach, ile jest konkurencji finałowych. Jeden Zespół uzyskuje status rezerwowego. Zespoły zakwalifikowane do finału Mistrzostw otrzymują informacje o charakterze i zakresie tematycznym konkurencji finałowych.

FINAŁ, rozgrywany w zbudowanym na terenie Targów SECUREX Parku Mistrzostw, to fizyczne, obserwowane przez publiczność, wykonywanie zadań występujących w praktyce instalatorskiej z wykorzystaniem urządzeń systemów zabezpieczeń i oprzyrządowania technicznego.

Organizatorami konkurencji finałowych są Partnerzy Techniczni mistrzostw – znani na rynku producenci urządzeń i systemów zabezpieczeń technicznych.

 

Kryterium oceny w eliminacjach, to wyłącznie ilość punktów uzyskanych za udzielenie poprawnych odpowiedzi w przewidzianym czasie.

Kryterium oceny w finałach, to czas i poprawność wykonania zadania konkursowego.

Uczestnikami mistrzostw w fazie eliminacyjnej i finałowej mogą być dwuosobowe zespoły reprezentujące podmiot gospodarczy lub przedsiębiorcę prowadzącego działalność gospodarczą m.in. w zakresie zabezpieczenia technicznego. Członkowie zespołu muszą posiadać legitymacje kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego. Podmiot gospodarczy lub przedsiębiorca ma prawo zgłoszenia dowolnej liczby zespołów.

Nagrody rzeczowe i dyplomy organizatorów otrzymują zdobywcy tytułów Mistrza, I Wicemistrza i II Wicemistrza Polski (każdy zawodnik zespołu). Zwycięzcy otrzymują także puchary i dyplomy zespołowe.

Pozostali finaliści Mistrzostw otrzymują indywidualne i zespołowe dyplomy uczestnictwa.

Sponsorzy i Partnerzy techniczni Mistrzostw mogą fundować finalistom własne nagrody i upominki.

25.04.2018, paw. 8, przestrzeń specjalna

logotypy2.jpg

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
2018