Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018


Platynowy Wystawca 2018

pl.png

 

Grupa AAT HOLDING jest liderem polskiego rynku elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia (16% udziału w rynku*). Przez ponad 20 lat działalności firma osiągnęła pozycję czołowego krajowego producenta i dostawcy systemów PPOŻ, VSS, SSWiN, KD oraz innych (DSO, systemów audio i wideodomofonowych).

 

AAT to właściciel największego w Polsce producenta elektronicznych systemów sygnalizacji pożarowej POLON-ALFA, producent wiodącej marki telewizji dozorowej NOVUS i dystrybutor urządzeń zabezpieczenia mienia renomowanych producentów. Spółka oferuje autorskie oprogramowania: NMS do zarządzania systemami monitoringu oraz VENO do wizualizacji i integracji systemów bezpieczeństwa.

 

AAT z siedzibą główną w Warszawie i siecią dystrybucji w całej Polsce, złożoną z 12 oddziałów, prowadzi także sprzedaż za granicą w ponad 40 krajach, m.in. przez spółki zależne w Rumunii i na Węgrzech. Współpraca z AAT to gwarancja dynamicznie rozwijanej oferty, wsparcie techniczne na każdym etapie inwestycji, szkolenia instalatorów oraz analiza i sporządzanie ofert projektów.

 

* Raport PMR dla AAT Holding (2015), Analiza rynku elektronicznych systemów zabezpieczeń (ESZ) w Polsce

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact