Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018


Mówią o targach SECUREX...

Historia targów SECUREX sięga znacznie dalej niż 20 lat – od 2006 roku odbywa się w cyklu dwuletnim, tak więc marka jest obecna na polskim rynku targowym od 1991 roku, na stałe wpisując się w kalendarz najważniejszych wydarzeń branżowych w tym rejonie Europy. Każda edycja targów SECUREX jest doskonałym źródłem wiedzy i inspiracji dla firm z branży zabezpieczeń, stowarzyszeń, policji, służb mundurowych, więzienniczych, straż gminnych czy też miejskich. Prezentacja najnowszych osiągnięć i oferty całej branży zabezpieczeń stanowi również znakomitą platformę do zdobywania nowych kontaktów i zawierania intratnych kontraktów dla inwestorów i generalnych wykonawców sektora prywatnego.

Joanna Jasińska, Dyrektor Projektu SECUREX

 

Mamy w Polsce targi z prawdziwego zdarzenia. Pod względem zabudowy stoisk, wydarzeń towarzyszących jak choćby Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych czy też doskonale przygotowanych i bogatych merytoryczne spotkań, seminariów i konferencji, SECUREX w niczym nie odbiega od flagowych wydarzeń w Berlinie, Essen czy Birmingham. Doczekaliśmy się czasów, w których Europa jest bardzo blisko nas – w samym sercu stolicy Wielkopolski.

Mirosław Krasnowski, Prezes Zarządu Polskiej Izby Systemów Alarmowych

 

Trudno nie zauważyć wydarzenia o tak znaczącym charakterze – SECUREX to po prostu targi, na których każdy wystawca dbający o swój wizerunek, a przede wszystkim biznes, wręcz musi się pokazać. Jest to, przynajmniej dla nas, niezwykle przyjemna konieczność, która dodatkowo przekłada się na wymierne korzyści biznesowe.

Monika Giełzak-Dudek, Channel Account Manager Video Security, Sony Europe Sp. z o.o., oddział w Polsce

 

Cztery dni w Poznaniu to dobrze spędzony czas podczas największego spotkania branży zabezpieczeń w Polsce. Zawsze spotykamy tutaj wielu interesujących klientów i partnerów biznesowych. Czekamy długie dwa lata żeby wymienić nasze spostrzeżenia, porozmawiać o branży i oczywiście o biznesie.

Jakub Kozak, Nedap Security Management Poland

 

Targi SECUREX to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w naszej branży. Impreza jest okazją do spotkania z klientami i prezentacji pełnej oferty produktów oraz ich zastosowań w konkretnych rozwiązaniach. Każde takie wydarzenie traktujemy z największą uwagą i staramy się zawsze zaskoczyć odwiedzających stoisko nowościami.

Agata Majkucińska, Key Account Manager Poland, Axis Communications s.r.o.

 

Targi SECUREX od lat są doskonałym miejscem na prezentacje najnowszych osiągnięć branży zabezpieczeń. Z naszego punktu widzenia jest to znakomite wydarzenie, dzięki któremu wzrasta świadomość możliwości stosowania wielu nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które w wyraźny sposób wpływają na poprawę i podniesienie standardów bezpieczeństwa, zarówno instytucji jak i inwestorów prywatnych.

 

aspirant Małgorzata Trzybińska, Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu


[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact