Patronat Honorowy
2018


Patronat Branżowy
2018


Opisy nagrodzonych produktów Poznań Media Expo 2016

1. System transmisji sygnału DVB-S DVB-T, FM/DAB w sieciach FTTH

COMSAT Sp. z o.o., Sp. komandytowa, Poznań

Pawilon 8 stoisko 9

image001.jpg

Zintegrowany system transmisji sygnałów DVB-T, DVB-S, FM/DAB+ w sieciach FTTH.

Ten innowacyjny system umożliwia budowanie sieci odbiorczej zarówno w całości w technologii światłowodowej, jak i sieci hybrydowej, poprzez połączenie transmisji sieci FTTH z siecią multiswitchową.

Poprzez różnorodność jego elementów oraz budowę modułową, może być z powodzeniem stosowany na obszarach o zróżnicowanej strukturze zabudowy, na osiedlach mieszkaniowych, w zabudowie szeregowej, w budynkach jednorodzinnych .

2. EVOBOX PVR (dekoder)

Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat

Zgłaszający: Cyfrowy Polsat S.A., Warszawa

Pawilon 8 stoisko 9

image003.jpg

EVOBOX PVR to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany dekoder satelitarny dostępny w ofertach operatorów, którego innowacyjne oprogramowanie powstało we współpracy z renomowaną firmą ADB.

Zalety dekodera: nowoczesne menu, wbudowany dysk 500 GB, możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie, wbudowany moduł Wi-Fi, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z Internetem, wygodny i czytelny przewodnik po programach, bardzo szybkie przełączanie kanałów, możliwość korzystania z serwisów online, tj. HBO GO, IPLI.

3. Trójramienne kierunkowe anteny VHF z filtrem LTE: NH62 -38 elementów

i HN60 – 29 elementów

DPMSOLID Limited Spółka Komandytowa , Oborniki

Pawilon 8 stoisko 9

image007.jpg


image005.jpg

HN60/HN62 to profesjonalne anteny z potrójnym systemem odbioru sygnału analogowego i cyfrowego DVB-T, wyposażone we wbudowany filtr LTE. Konstrukcja anten została zaprojektowana tak, aby wstępnie ograniczać wpływ sygnału LTE, co pozwala na dobry odbiór kanałów telewizyjnych w całym paśmie nadawania oraz umożliwia odbiór kanałów telewizyjnych w wielu miejscach bez stosowania dodatkowych filtrów. Prosty sposób montażu umożliwia szybką instalację anten przez specjalistyczne jednostki oraz samodzielnie przez indywidualnych odbiorców. Doskonale nadają się do montażu na zewnątrz budynku czy kempingu i łodzi.

4. Multikabel

Elpio Sp. z o.o. Luboń

Pawilon 8 Stoisko 9

image009.jpg

Multikabel – kabel do zastosowania głównie w inwestycjach developerskich. Łączy w sobie dwa kable typu RG, dwa kable typu LAN kategorii 5e, oraz dwa włókna optyczne wersji 657 A2. Zastępuje 5 kabli niezbędnych do zastosowania w myśl Rozporządzenia Ministra Budownictwa dotyczącego wyposażenia nowobudowanych obiektów w instalacje teletechniczne ( RTV SAT, TV Kablowa, sieć szkieletowa LAN, Instalacja przywoławcza, transmisja danych po włóknie optycznym ).

5. Ruchomy Panel Montażowy 1U do szafy Systemowego Punktu Styku KOMAX

KOMAX Kosiorek Jacek Kosiorek, Warszawa

Pawilon 8 stoisko 9

image011.jpg

Ruchomy Panel Montażowy 1U przeznaczony jest do montażu w szafach Systemowy Punkt Styku Komax oraz w szafach Rack19” z pionowym montażem paneli „U”. Panel może być wykorzystany do montażu urządzeń zamontowanych w szafie Systemowy Punkt Styku Komax takich jak: wzmacniacze, multiswitche, elementy sieci światłowodowej, modemy, routery itp. Panel umożliwia zwiększenie liczby urządzeń montowanych w szafach Systemowy Punkt Styku bez utrudniania dostępu do wnętrza skrzynki, oraz pozwala na łatwiejszą obsługę serwisową okablowania i zamontowanych urządzeń.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni
2018


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact